7 kwietnia 2012

Pierzasta kolekcja


Tak wygląda mój wkład w wymianę, którą urządziłyśmy sobie na Craft Artwork pomiędzy dziewczynami z zespołu. Temat był niezwykle wdzięczny i bliski memu sercu czyli ptaki i to co z nimi się kojarzy. Noszę w sobie nie do końca zrozumiałą skłonność do pierzastych motywów. Mogłabym je przemycić w każdej niemal pracy, więc czas spędzony na tej zabawie był niezwykle radosny. A gniazdko na głowie to chyba nieuświadomione przesłanie na temat inspirującej dla mnie roli ptasich atrybutów.


A oto jak prezentuje się cała cudowna kolekcja tagowa i dzieła Tusi, Aboku, Annar, Guru, Guriany, Urticy i Martyny. Rozkosz dla oka, prawda?


A poniżej prezentuję zestawienie moich ostatnich prac z elementami ornitologicznymi. Pozdrawiam ptasich amatorów i wszystkich którzy tu zaglądają.


That's what my contribution to the Craft Artwork swap looks like. Such a graceful theme as birds and everything that surrounds them is of course very close to my heart. I'm somehow inclined to love everything birdy and I could really include it in every work of mine. Therefore, the task was sheer fun. The nest on the head is probably some subconscious hint on my biggest inspiration: birdy attributes!
The next photo is what the complete tag collection looks like. It pleases the eye, doesn't it?
Above you can find my latest bird centered works. Greetings to all those who enjoy them and pay visits to my blog!

8 komentarzy:

 1. Toż to ptasi raj!!! Piękne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wymiankę i twój fantastyczny ptasi tag :) :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za wymiankę. Zdrowych, wesołych Świąt. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też dzięękuję bella :* gniazdko na głowie ahahaha boskie

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne! chociaż ta Pańcia trochę mnie przeraża ;) niczym zawistna belferka ;) ale klimat niepowtarzalny ma! więc... cóż dodać, kochać taką jaka jest :)

  OdpowiedzUsuń
 7. It's a great fun catching up with you, so many new and wonderful pieces to see:) All tags are truly amazing and I love your bird creations!

  OdpowiedzUsuń

:)