15 marca 2014

Colouring page with Gelatos - Faber-Castell Design Memory Craft

Wiosnę już czuć w powietrzu co nastraja do próby stworzenia czegoś pogodnego. Malując razem z moją córeczką w jej kolorowance natknęłam się na uroczego ptaszka i nie mogłam sobie odmówić przyjemności umieszczenia go na bardziej wytrzymałym podłożu. Ptaszek przewędrował więc z kolorowanki na podobrazie, a idealnie skomponowane produkty Faber-Castell pozwoliły mi ubarwić go szybko i przyjemnie. Po więcej informacji zapraszam na blog Faber-Castell Design Memory Craft.


Today I would like you to inspire with a whimsical birdy portrait as Spring is nigh. The idea of copying outlines blew my mind while I was painting with my daughter in her coloring book. I came across this cute bird and I thought that it would look quite nice on a canvas panel. Versatile Faber-Castell Design Memory Craft® media made the process easy peasy. The entire project with instructions and a list of supplies you may find here.

10 komentarzy:

 1. Fantastyczny ptaszek, tak cudnie się przenikają kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. genialny pomysł i wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudownie wyszło, kolorystyka i ptaszek miód-malina

  OdpowiedzUsuń
 4. haha ! thank you ! I am under "your" spell.

  OdpowiedzUsuń
 5. wykonanie przepiękne ! Świetny pomysł ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stunning! I LOVE birds so this piece is extra fabulous to me. ;) Brilliant idea to use a coloring page as a guide. I love the texture and beautiful color palette. Thanks for the inspiration! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, your work is so artistically beautiful, I especially love that bird!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć, bardzo przyjemnie tu na twoim blogu, świetny wpis, bardzo świetnie się go czyta, zapewne odwiedze twojego bloga jeszcze nie raz bowiem bardzo jest żywy w przeciwieństwie do wielu różnych blogów - Pozdrawiam Klaudusia :)

  OdpowiedzUsuń

:)