26 lutego 2014

Altered magazine portrait - Faber-Castell Design Memory Craft

Mam zaszczyt pochwalić się miłą nowiną. Zostałam wybrana do Design Teamu Faber-Castell Design Memory Craft®. Jak tylko dostałam paczuszkę pełną mediów to cieszyłam się jak dziecko w sklepie w cukierkami. Jako mój pierwszy kurs przedstawiam zalterowany portret na blejtramie powstały ze zdjęcia wyciętego z kolorowego magazynu. Nie mogę zaprezentować Wam całości, ale wszystkie instrukcje znajdziecie tutaj.
Uwielbiam mieszankę zapachową składającą się z aromatu delikatnej kawy, świeżych ciasteczek i zapachu farby drukarskiej. Na większość prasy patrzę zawsze jako na potencjalny kąsek do pocięcia, szukam ciekawych nagłówków, ujmujących tekstów i ciekawych fotografii. To prawdziwa kopalnia inspiracji i nietuzinkowych dodatków, które potem dopasowuję do kolaży. A zgodnie z postawą recyclingową po przeczytaniu nic się nie marnuje :)


I'm tickled pink to announce that I joined Guest Design Team at Faber-Castell Design Memory Craft®. I received a wonderful package of their versatile products which inspired me to prepare my first tutorial. I can show you a sneak peak here but the entire project with instructions and a list of supplies you may find here. I came up with a mixed media magazine portrait as I’m a addicted to a joined smell of coffee, cookies and a fresh magazine. I always cherish such moments of relaxation as a sheer pleasure. Moreover, I usually find flicking through fashion pages very inspiring. I also look upon each and every color magazine as if it were first and foremost my source of illustrations and texts to be used afterwards. I don't like wasting paper :)

4 komentarze:

 1. Olga- wielkie gratulacje!!!! fantastycznej zabawy życzę i będę zaglądać aby się natychać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ekstra! wielkie gratulacje! już się nie mogę doczekać prac

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna wiadomość, gratulacje! wiele pięknych inspiracji nas czeka. :)
  i mam to samo z gazetami - patrzę na nie przez pryzmat nożyczek. ;)

  OdpowiedzUsuń

:)